O nas

Restauracja Canton z radością Państwa powita w swoich wnętrzach.

Doświadczeni kucharze specjalizują się w kuchni regionów Syczuan, Kanton oraz Hong Kong, gwarantując niezapomniane doznania smakowe.

Zachęcamy do skosztowania znakomitej Kaczki po pekińsku, Wieprzowiny Hui Guo, Wołowiny po syczuańsku, Makaronu Chow Mien, Bok Choy z grzybami oraz Kurczaka Kou Siu.

W naszych eleganckich wnętrzach obsługujemy zarówno gości indywidualnych, jak i organizujemy spotkania służbowe, przyjęcia okolicznościowe (na życzenie również w stylu polskim). Głowna część restauracji przygotowana jest na przyjęcie 40 osób ponadto oferujemy kameralne sale, gwarantujące prywatność dla 15, 30 lub 50 osób.

Miłą i ciepłą atmosferę tworzy przede wszystkim wystrój restauracji tchnący kulturą Dalekiego Wschodu, ale również profesjonalna i pomocna obsługa.

Udogodnieniem jest duży parking przed restauracją, WI-FI oraz kącik dla dzieci.

Z radością będziemy Państwa Gościć!
Właściciel TI LI
Manager Paulina Skwarek

“Niniejszym, NEW WORLD J.V. Z O.O., deklarujemy, że nasza firma przyjmuje i stosuje przyjęte przez Miasto zasady równego traktowania, ma świadomość odpowiedzialności prawnej za nieprzestrzeganie przepisów zakazujących dyskryminacji i prowadzi działalność wolną od dyskryminacji, w szczególności ze względu na takie cechy jak płeć, rasa(kolor skóry), pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną mogące stanowić podstawę nierównego traktowania, a niemające racjonalnego uzasadnienia z punktu widzenia prowadzonej przez nas działalności”

Komentowanie jest wyłączone